Menu

Nieoficjalny blog sklepu z częściami iParts.pl

Zadzwoń: 801 000 184

Najnowsze artykuły

Czy zakup Toyoty to dobry wybor?

Toyota to uznana japońska marka, której samochody cieszą się niesłabnącą popularnością już od dziesięcioleci. Zdobywają czołowe pozycje w rankingach niezawodności i wydajności, przez co są bardzo chętnie wybierane przez użytkowników. Do najważniejszych zalet Toyoty należy szeroki wybór modeli, będąc…

Czytaj więcej

Szukasz części? Sprawdź jak ona się może nazywać!

Często zdarza się że kierowcy nie wiedzą jaką nazwę noszą niektóre podzespoły w samochodzie lub nie wiedzą gdzie one powinny być założone. Po to jeden ze sklepów motoryzacyjnych utworzył specjalny dział, dzięki któremu w prosty sposób można zaczerpnąć informacji co opisuje dana cecha produktu.

Czytaj więcej

Budowa układu dolotowego powietrza

Jakie procesy zachodzą w silniku, które sprawiają, że jest on wprowadzany w ruch? Co składa się na układ dolotowy powietrza? Do czego on służy? Na te najważniejsze pytania z zakresu mechaniki samochodowej postaramy się odpowiedzieć w poniższym artykule.

Czytaj więcej

Wady i zalety różnych typów konstrukcji chłodnic

Bardzo często zdarza się, że konstruktorzy i projektanci systemów chłodzenia, starają się uzyskać odpowiednie efekty jak najniższym kosztem. Ograniczenie wydatków związanych z wytwarzaniem pojazdu w dużej mierze zależy od przyszłej ceny samochodu, a tym samym odpowiednio konkurencyjnej ceny wybranej marki. Kluczową rolę odgrywa zwłaszcza chłodnica wody, która umożliwia inżynierom bardzo duże pole manewru. Istnieje kilka typów chłodnic, jednak każda z nich posiada swoje ograniczenia.

Czytaj więcej

Oryginalne części do samochodów z różnych regionów świata

Jakość i właściwe dobranie części samochodowych do konkretnej marki pojazdu odgrywa kluczową rolę dla jego prawidłowego funkcjonowania i bezpiecznej eksploatacji. Dlatego też sklep internetowy z częściami iParts.pl posiada w swojej ofercie oryginalne części do samochodów różnych światowych marek, w …

Czytaj więcej

Punkty Vitay za zakupy w iParts.pl

Z przyjemnością informujemy, że sklep motoryzacyjny iParts.pl dołączył do akcji koncernu Orlen - Vitay Club. Oznacza to, że od teraz możecie gromadzić punkty także za zakupy w iParts.pl w programie Vitay. Za każdy wydany 1 PLN w sklepie, można zdobyć aż 7 punktów.

Zbieraj punkt…

Czytaj więcej

Dlaczego warto stosować części zamienne do tirów?

Serwis pojazdu ciężarowego to nieunikniony aspekt eksploatacji. Stając przed koniecznością wymiany części do ciężarówek, kierowca ma do wyboru podzespoły dostępne w autoryzowanych serwisach obsługi lub stanowiące tańszą alternatywę - części zamienne do tirów.

Czytaj więcej

iParts.pl prezentuje nowe produkty!

W ofercie dystrybucyjnej iParts.pl pojawiły się nowe auto części! Są to między innymi lampy, elementy karoseryjne i el. układu chłodzenia sygnowane brandem LORO, części samochodowe DENCKERMANN, Filtry UFI i oświetlenie niemieckiej marki NARVA. Oferowane produkty to wysokiej jakości części zamienne stosowane przez kierowców na całym świecie.

Czytaj więcej

Program partnerski sklepu motoryzacyjnego iParts.pl

Ruszył program partnerski iParts! Użytkownicy stają przed wspaniałą okazją, by zgromadzić dodatkowy dochód. Jeżeli prowadzicie bloga, forum lub inne ciekawe strony z tematyką motoryzacyjną, to szansa właśnie dla was.

Interesujesz się branżą motoryzacyjną? Prowadzisz własną stronę…

Czytaj więcej

Alkomaty i testery trzeźwości w iParts.pl!

Sklep internetowy iParts.pl wprowadza do oferty nową kategorię produktów – alkomaty i testery trzeźwości.

W ofercie dystrybucyjnej iParts.pl pojawiły się alkomaty i testery trzeźwości. Są to wysokiej jakości urządzenia; profesjonalny produkt stosowany między innymi przez Policję, Inspe…

Czytaj więcej

View older posts »