Menu

Nieoficjalny blog sklepu z częściami iParts.pl

Zadzwoń: 801 000 184

Najnowsze artykuły

Szukasz części? Sprawdź jak ona się może nazywać!

2017/08/18

Często zdarza się że kierowcy nie wiedzą jaką nazwę noszą niektóre podzespoły w samochodzie lub nie wiedzą gdzie one powinny być założone. Po to jeden ze sklepów motoryzacyjnych utworzył specjalny dział, dzięki któremu w prosty sposób można zaczerpnąć informacji co opisuje dana cecha produktu.

Czytaj więcej

Budowa układu dolotowego powietrza

2017/04/03

Jakie procesy zachodzą w silniku, które sprawiają, że jest on wprowadzany w ruch? Co składa się na układ dolotowy powietrza? Do czego on służy? Na te najważniejsze pytania z zakresu mechaniki samochodowej postaramy się odpowiedzieć w poniższym artykule.

Czytaj więcej

Wady i zalety różnych typów konstrukcji chłodnic

2017/02/09

Bardzo często zdarza się, że konstruktorzy i projektanci systemów chłodzenia, starają się uzyskać odpowiednie efekty jak najniższym kosztem. Ograniczenie wydatków związanych z wytwarzaniem pojazdu w dużej mierze zależy od przyszłej ceny samochodu, a tym samym odpowiednio konkurencyjnej ceny wybranej marki. Kluczową rolę odgrywa zwłaszcza chłodnica wody, która umożliwia inżynierom bardzo duże pole manewru. Istnieje kilka typów chłodnic, jednak każda z nich posiada swoje ograniczenia.

Czytaj więcej

Oryginalne części do samochodów z różnych regionów świata

2016/09/12

Jakość i właściwe dobranie części samochodowych do konkretnej marki pojazdu odgrywa kluczową rolę dla jego prawidłowego funkcjonowania i bezpiecznej eksploatacji. Dlatego też sklep internetowy z częściami iParts.pl posiada w swojej ofercie oryginalne części do samochodów różnych światowych marek, w …

Czytaj więcej

Punkty Vitay za zakupy w iParts.pl

2016/06/27

Z przyjemnością informujemy, że sklep motoryzacyjny iParts.pl dołączył do akcji koncernu Orlen - Vitay Club. Oznacza to, że od teraz możecie gromadzić punkty także za zakupy w iParts.pl w programie Vitay. Za każdy wydany 1 PLN w sklepie, można zdobyć aż 7 punktów.

Zbieraj punkt…

Czytaj więcej

Dlaczego warto stosować części zamienne do tirów?

2016/04/28

Serwis pojazdu ciężarowego to nieunikniony aspekt eksploatacji. Stając przed koniecznością wymiany części do ciężarówek, kierowca ma do wyboru podzespoły dostępne w autoryzowanych serwisach obsługi lub stanowiące tańszą alternatywę - części zamienne do tirów.

Czytaj więcej

iParts.pl prezentuje nowe produkty!

2015/11/24

W ofercie dystrybucyjnej iParts.pl pojawiły się nowe auto części! Są to między innymi lampy, elementy karoseryjne i el. układu chłodzenia sygnowane brandem LORO, części samochodowe DENCKERMANN, Filtry UFI i oświetlenie niemieckiej marki NARVA. Oferowane produkty to wysokiej jakości części zamienne stosowane przez kierowców na całym świecie.

Czytaj więcej

Program partnerski sklepu motoryzacyjnego iParts.pl

2015/10/07

Ruszył program partnerski iParts! Użytkownicy stają przed wspaniałą okazją, by zgromadzić dodatkowy dochód. Jeżeli prowadzicie bloga, forum lub inne ciekawe strony z tematyką motoryzacyjną, to szansa właśnie dla was.

Interesujesz się branżą motoryzacyjną? Prowadzisz własną stronę…

Czytaj więcej

Alkomaty i testery trzeźwości w iParts.pl!

2015/08/14

Sklep internetowy iParts.pl wprowadza do oferty nową kategorię produktów – alkomaty i testery trzeźwości.

W ofercie dystrybucyjnej iParts.pl pojawiły się alkomaty i testery trzeźwości. Są to wysokiej jakości urządzenia; profesjonalny produkt stosowany między innymi przez Policję, Inspe…

Czytaj więcej

Zestaw paska rozrządu SKF VKMA 01250

2015/06/17

Zestaw paska rozrządu SKF VKMA 01250 w ofercie sklepu internetowego iParts.pl.

Karta produktowa: http://www.iparts.pl/czesc/rozrzad-zestaw-paska-skf-vkma01250,0-50-vkma01250-70933.html

Video: https://www.youtube.com/watch?v=Nc4O7UWzC4o

 

Czytaj więcej

View older posts »